Publiczne place zabaw

Tworzymy nowoczesne, kolorowe i bezpieczne place zabaw.

- oferujemy urządzenia zabawowe – zabawki i zestawy sprawnościowe, tematyczne, ogólnorozwijające, urządzenia linowe i sportowe;

- wykonujemy bezpieczne nawierzchnie syntetyczne (EPDM) amortyzujące upadki z urządzeń zabawowych;

- wyposażamy place zbaw w najwyższej jakości meble miejskie i elementy małej architektury.

Zapewniamy najwyższe światowe standardy w zakresie realizacji zlecanych nam zadań.

Drewniane urządzenia oferowane przez naszą firmę cieszą się uznaniem klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Zestawy i pojedyncze urządzenia stanowią wyposażenie setek podwórek przedszkolnych i osiedlowych. Znaleźć je można w parkach, na skwerach i boiskach szkolnych, a także w przydomowych ogrodach.

Mamy nadzieję, że także Państwo znajdziecie w ofercie naszej firmy odpowiadające Wam produkty. Gorąco do tego zachęcamy, ponieważ wiemy, że zabawa na drewnianych URWISACH, SŁONIACH I SKRZATACH daje dzieciom dużo radości, inspiruje i kształtuje poczucie estetyki.

Zapewniamy naszym klientom serwis na najwyższym poziomie, fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny oraz terminowość dostaw. Dzięki temu zdobywamy coraz większe uznanie na rynku i możemy pochwalić się wieloma listami referencyjnymi potwierdzającymi naszą rzetelność i fachowość.

 

Na podstawie zwymiarowanych lub wyskalowanych map wykonamy dla Państwa wstępną koncepcję zagospodarowania placu zabaw, wraz z propozycją naszych urządzeń oraz ofertę cenową.  

Zespół utalentowanych
i doświadczonych architektów krajobrazu zajmuje się aranżacją przestrzeni kreując nowoczesną, funkcjonalną i bezpieczną strefę wypoczynku i rekreacji.